Mimari ve İç Mimari Çalışmalarımızdan Bazıları

 

1. KOÇAŞ İnş. Ltd. Şti. 100-300 m2 arası 6 adet konut, mimari projeleri-Urla-Seferihisar-İZMİR
2. AR MİMARLIK İZMİR Villa Projesi (mimari), Urla-İZMİR
3. RECEP ÇETİNSÖZ Çeşmealtı-İZMİR Villa projesi (mimari)
4. OĞUZ YÜCEL, Urla-İZMİR Villa projesi (mimari, statik, elektrik ve mekanik tesisat projeleri)
5. EROL TEMİZ, Aliağa-Yenişakran Konut mimari projesi
6. KRAL İNŞAAT İZMİR Villa ve Konut projeleri (mimari)
7. BALÇOVA JEOTERMAL MERKEZİ, İZMİR Balçova Jeotermal İşletmeleri, Isı merkezi       mimari projesi
8. IŞIKKENT-DOLUM TESISI , AYGAZ A.Ş., İZMİR İdari Binası tüm projeler ve ihale dosyasının hazırlanması işi.
9. GÜNGÖR ESİN, Ayrancılar-İZMİR Apartman tüm projelerinin  hazırlanması işi.
10. VINDO Egepen üretici bayisi, Çiğli-İZMİR İdari Bina mimari projesi
11. AERO Rüzgar Endüstrisi A.Ş., Ege Serbest Bölgesi, İZMİR Fabrika ve İdari bina Mimari projesi
12. ELİT Metalurji, Kemalpaşa-İZMİR Fabrika ve İdari bina Mimari projesi
13. AL-KE  İnş. San. Tc. A.Ş., Çiğli-İZMİR Fabrika ve İdari bina Mimari projesi
14. BAYLAN  Ölçü aletleri San. Tc.., Çiğli-İZMİR (ER PREFABRİK , MOSB) Fabrika ve İdari bina Mimari projesi
15. PAMUCAK JANDARMA BİNALARI Hizmet binası ve Lojman binalarının mimari, statik, elektrik ve mekanik tesisat projeleri.
16. İZGEP ATIK TOPLAMA GERI KAZANIM A.Ş., Pınarbaşı- İZMİR Pınarbaşı tesisine ait hizmet binasının projelendirilmesi
17.  MEHMET TÖMEK, Çeşme- İZMİR Çeşme –Ilıca’da 2 katlı konuta ait tüm projelerin hazırlanması
18.  ZEKİ KIZILATA, Çeşme- İZMİR Çeşme –Alaçatı’da 1.dereceden tescilli Taş evin Rölöve- Restitüsyon ve Restorasyon projelerinin hazırlanması
19.  Mithatpaşa Konut, Karataş- İZMİR Konak-Karataş’ta 1.dereceden tescilli evin Rölöve- Restitüsyon ve Restorasyon projelerinin hazırlanması
20. KILIÇLAR A.Ş. Aliağa- İZMİR Aliağa Alüminyum tesisine ait üretim ve idari hizmet binalarının mimari projesinin hazırlanması
21. Kadir ŞAHİN, Çiğli- İZMİR Çiğli’de bulunan apartmanın  mimari, statik, elektrik ve mekanik tesisat projeleri.
22. Sabri KUYTU, Alaçatı-İZMİR Alaçatı’da bulunan binanın  mimari, statik, elektrik ve mekanik tesisat projeleri.
23. Cilasın İnşaat, Sahilevleri-İZMİR Narlıdere Sahilevleri’nde bulunan binanın  mimari, statik, elektrik ve mekanik tesisat projeleri.
24. İZFAŞ Doğal Taş Müzesi, İZMİR Pakistan pavyonu olarak kullanılan binanın yeniden projelendirilmesi ve uygulamasının yaptırılması işi.
25. TOLGA SARAÇOĞLU, Göztepe-İZMİR Göztepe’de bulunan 130 m2 lik mağazanın dekorasyon projesinin hazırlanması ve tüm uygulamanın yaptırılması işi.
26. AYGAZ A.Ş., Pasaport-İZMİR Aygaz Ege Bölge Müdürlüğü ofisinde y6. Ve 7. katlarda Tuna ofis bölücüleri ile düzenleme yapılması,  tadilat işlerinin yapılması işi.
27. CAPRİSSE- Alsancak-İZMİR Alsancak’da bulunan bayan giyim mağazasının tasarım ve dekorasyon işleri.
28. TOLGA SARAÇOĞLU, Alsancak-İZMİR Alsancak’da  bulunan 60 m2 lik mağazanın dekorasyon projesinin hazırlanması ve tüm uygulamanın yaptırılması işi.
29. AYGAZ A.Ş., Işıkkent-İZMİR Işıkkent Tüp dolum Tesisi’n de yönetici odası, revir, arşiv ve seminer salonlarında komple tadilat işlerinin yapılması, dış cephenin boyanması işi.
30. AYGAZ A.Ş., Pasaport-İZMİR Aygaz Ege Bölge Müdürlüğü ofisinde yönetici odası, arşiv ve seminer odalarında komple tadilat işlerinin yapılması işi.
31. TOLGA SARAÇOĞLU, Şişli-İSTANBUL Şişli-Bomonti’de bulunan 120 m2 lik toptan satış ofisinin ve showroomun dekorasyon projesinin hazırlanması ve tüm uygulamanın yaptırılması işi.
32. Dr. Behçet Uz Çocuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Alsancak-İZMİR E blok girişi mermer ve boya işleri ile dış cephe boya işlerinin yapılması.
33. KARYA Evleri Sitesi, Mavişehir-İZMİR Site içi tadilat işleri, – 6 Blok yer altı elektrik kablolarının yenilenmesi ve rögarlarının yapılması, çatıların yalıtım işleri, Sığınak yalıtım işleri, v.s.
34. TOLGA SARAÇOĞLU, AYDIN Aydın’da bulunan 70 m2 lik bayan giyim mağazasının dekorasyon projesinin hazırlanması ve tüm uygulamanın yaptırılması işi.
35. ICONAS-Giynes- Alsancak-İZMİR Alsancak’da bulunan bayan abiye giyim mağazasının tasarım ve dekorasyon işleri.
36. KARYA Evleri Sitesi, Mavişehir-İZMİR Site içi tadilat işleri, 16 adet Blok giriş kapılarının ve saçaklarının projelendirilmesi ve Uygulama işleri. (Devam etmektedir)
37. MESCO Taşımacılık Ltd. Şti., Alsancak-İZMİR 340 0m2 alana sahip ofisin yerleşim planlaması ve tüm iç mekan tasarımlarının yapılarak, uygulamasının yaptırılması. Alsancak-TEV binası kat:3
38. TUZU BİBERİ Kahvaltı salonu, Kordon-1 -İZMİR Kordon sahilde yer alan işletmenin iç ve dış tüm tasarımı ve konsept projesinin hazırlanarak uygulamasının yapılması.
39. TUZU BİBERİ Kahvaltı salonu, Kordon-2 -İZMİR Kordon sahilde yer alan işletmenin iç ve dış tüm tasarımı ve konsept projesinin hazırlanarak uygulamasının yapılması.
40. TUZU BİBERİ Kahvaltı salonu,  Çeşme Marina -İZMİR Çeşme Marina’da  yer alan işletmenin iç ve dış tüm tasarımı ve konsept projesinin hazırlanarak uygulamasının yapılması.
41.  X’TRA-Tavuk ve Balık,  Bostanlı -İZMİR Bostanlı’da  yer alan işletmenin iç ve dış tüm tasarımı ve konsept projesinin hazırlanarak uygulamasının yapılması.
42.  MİS GİBİ- ızgara&mutfak, Alsancak -İZMİR Alsancak’da  yer alan işletmenin iç ve dış tüm tasarımı ve konsept projesinin hazırlanarak uygulamasının yapılması.
43. TUZU BİBERİ Kahvaltı salonu, Karşıyaka-İZMİR Karşıyaka sahilde yer alan işletmenin iç ve dış tüm tasarımı ve konsept projesinin hazırlanarak uygulamasının yapılması.
44. TOLGA SARAÇOĞLU, Karşıyaka-İZMİR 80 m2 lik bayan giyim mağazasının dekorasyon projesinin hazırlanması ve tüm uygulamanın yaptırılması işi.
45. MODALT TEKSTİL, Çamdibi-İZMİR 115 m2 lik bayan giyim toptan satış ve imalat ofisi ile showroom  dekorasyon projelerinin hazırlanması ve tüm uygulamanın yaptırılması işi.
46. TUZU BİBERİ Kahvaltı salonu, Balçova-İZMİR Balçova-EGE PARK AVM’de yer alan işletmenin iç ve dış tüm tasarımı ve konsept projesinin hazırlanarak uygulamasının yapılması.